OMSI 2 Add-on Busbetrieb-Simulator:

Problem mit Ahlheim v4 - Keine Trips sichtbar
Aktuell kommt es zu Problemen bei Ahlheim v4. Sollte auch bei Dir nur eine Tour bzw. gar keine Tour angezeigt werden, setze bitte diesen Workaround um.
  • Omsi 2 oyununda otobüslerin yolcu kapasiteleri tam dolduğun otobüse binen yolcu sayısı ile otobüsün özellikleri kısmında yazan yolcu sayısı aynı, onda sorun yok, ama Busbetrieb-Simulator ile oyuna girdiğimizde otobüslerin yolcu kapasiteleri çok azalıyor ve duraklarda çok daha az yolcu otobüse biniyor, ve otobüs çok çabuk doluyor, bu bir problemmidir, eğer bir problem ise nasıl düzeltilebilir? Bütün otobüslerde bu sayılar farklı, hepsini yollamaya gerek yok diye rastgele bir kaç tane görseli mail ekinde gönderiyorum, en kısa sürede ilgilenmezi talep ediyorum.

İyi günler. İyi çalışmalar.

• Omsi 2 oyununda otobüslerin yolcu kapasiteleri tam dolduğun otobüse binen yolcu sayısı ile otobüsün özellikleri kısmında yazan yolcu sayısı aynı, onda sorun yok, ama Busbetrieb-Simulator ile oyuna girdiğimizde otobüslerin yolcu kapasiteleri çok azalıyor ve duraklarda çok daha az yolcu otobüse biniyor, ve otobüs çok çabuk doluyor, bu bir problemmidir, eğer bir problem ise nasıl düzeltilebilir? Bütün otobüslerde bu sayılar farklı, hepsini yollamaya gerek yok diye rastgele bir kaç tane görseli mail ekinde gönderiyorum, en kısa sürede ilgilenmezi talep ediyorum.

İyi günler. İyi çalışmalar

• Orada Omsi forumuna gitmeli ve otobüsün geliştiricisine yazmalı ve işaret etmelisin. Bus Operation Simulator sadece omsi 2'den veriyi okur.

Google Translate

Da musst du im Omsi Forum gehen und dort den Entwickler des Busses anschreiben und den drauf hinweisen. Bus Betriebs Simulator liest nur die Daten von Omsi 2 ab.

Original

Einmal editiert, zuletzt von Zelleb ()

• Good evening,

Mostly in OMSI the number of passengers which can sit/stand in a Bus is Not correct to the numbers in real.

So the developers of the buses take Nummer where it looks live it is full, would look ugly if persons sit/stand in each other.

The Bus Company Simulator just Shows the number which is the maximum of passenger which the developer(Not us) allowed.

Thats why there can bei different numbers of capacity.

Best regards,

Jan